Rangliste 012. 15 m Riffel Ung Åben

Kriterier:
Disciplin: Riffel, 15m
Klassegrupper: Ung Åben
Periode: Seneste 12 måneder
Antal resultater: 4

Opdateret: Rangliste findes ikke

PlaceringSkyttenrNavnForeningsnrForeningKlasseTSSum af 4 bedste resultaterGennemsnit for periodenAntal resultater i periodenGennemsnit af 4 bedste resultaterR1R2R3R4
198282Kristine Rødsgaard Christensen10-282Jelling fS SkydningUÅ120-06-2018 04:00:16800199,9416200,00200200200200
287091Tanja R. Wriedt23-6Næstved SkytteforeningUÅ120-06-2018 04:00:16800199,836200,00200200200200
395589Morten Jespersen17-9Ringsted SkytteforeningUÅ120-06-2018 04:00:16800199,7914200,00200200200200
4108184Bjørn Olsen6-20Taarup-Kvols-Løgstrup SkytteforeningUÅ120-06-2018 04:00:16800199,7713200,00200200200200
5108644Jeppe F. Larsen10-134Bredstrup-Pjedsted IFUÅ120-06-2018 04:00:16800199,605200,00200200200200
690858Lise Munter16-180Bullerup SkyttekredsUÅ120-06-2018 04:00:16800199,437200,00200200200200
780548Louise Bendix18-11Ølstykke SkytteforeningUÅ120-06-2018 04:00:16800199,388200,00200200200200
8103614Benjamin Graves17-409Nykøbing Sj. SkytteforeningUÅ120-06-2018 04:00:16800198,676200,00200200200200
9110474Mathias Nielsen Mex-Jørgensen21-393Skytteforeningen KrudttøndenUÅ120-06-2018 04:00:16800198,638200,00200200200200
1094411Mathias Nielsen17-3Korsør SkytteforeningUÅ120-06-2018 04:00:16799199,754199,75200200200199
1138516Carina Damkier Jørgensen11-72Helle SkytteforeningUÅ120-06-2018 04:00:16799199,205199,75200200200199
12120429Sandra Youden18-57Ferslev-Skibby SG&IUÅ120-06-2018 04:00:16799198,508199,75200200200199
1391753Peter Christiansen9-940Samsø SkytteforeningUÅ120-06-2018 04:00:16798199,504199,50200200199199
1475460Line Sørensen17-324Havdrup/Solrød SkytteforeningUÅ120-06-2018 04:00:16798199,336199,50200200199199
15101866Peter Erholt18-3Frederikssund IF 1864UÅ120-06-2018 04:00:16798199,007199,50200200199199
16103952Mads Jespersen17-9Ringsted SkytteforeningUÅ220-06-2018 04:00:16798198,3312199,50200200199199
1796491Mathias Søndergaard6-1Viborg SkytteforeningUÅ120-06-2018 04:00:16797199,254199,25200199199199
1892288Anders Danielsen23-35Stege Ndr. SkytteforeningUÅ120-06-2018 04:00:16796199,004199,00200199199198
1956352Line Gerner Malmborg23-14Holmegaard SkytteforeningUÅ120-06-2018 04:00:16796199,004199,00199199199199
2086901Frederik Kay10-282Jelling fS SkydningUÅ220-06-2018 04:00:16795197,638198,75199199199198
21111560Anders Røge23-6Næstved SkytteforeningUÅ120-06-2018 04:00:16794198,504198,50200199198197
2297391Jonas Kidmose5-27Stadil-Vedersø SkytteforeningUÅ220-06-2018 04:00:16794198,008198,50200198198198
23103478Rikke Christensen11-1Ribe SkyttekredsUÅ120-06-2018 04:00:16794198,006198,50199199198198
2432994Marc Pedersen10-8Nr. Snede og Omegns SkytteforeningUÅ120-06-2018 04:00:16793197,836198,25199198198198
25101228Philip Petersen23-8Ravnsborg SkytteforeningUÅ220-06-2018 04:00:16793197,676198,25199199198197
2653644Miriam K. Nielsen23-8Ravnsborg SkytteforeningUÅ120-06-2018 04:00:16793197,405198,25199198198198
2790319Jeannette Frost18-52Skyttelauget Kgs. LyngbyUÅ120-06-2018 04:00:16793197,119198,25199198198198
2884054Camilla Anna Kristiansen23-6Næstved SkytteforeningUÅ120-06-2018 04:00:16792198,004198,00199199198196
29104721Peter H. Nielsen23-40Kongsted SkytteforeningUÅ220-06-2018 04:00:16792197,006198,00199198198197
30116613Oliver Dall Hansen18-11Ølstykke SkytteforeningUÅ220-06-2018 04:00:16791195,9111197,75200198197196
3195179Tomas Møller Sørensen10-282Jelling fS SkydningUÅ220-06-2018 04:00:16790196,676197,50199198197196
3285786Sara Knudsen10-309Kolding-Bramdrup SkytteforeningUÅ220-06-2018 04:00:16789196,336197,25199197197196
3388866Matias Juellund1-501Aalborg SkyttekredsUÅ120-06-2018 04:00:16789196,147197,25198198197196
34112758Rudy T. Herikstad23-1Nykøbing F. SkytteforeningUÅ120-06-2018 04:00:16788196,388197,00198197197196
35107950Martin Nissen10-114Billund-Vorbasse SkytteforeningUÅ220-06-2018 04:00:16788196,1010197,00197197197197
36100147Kasper Pedersen17-148Høng SkytteforeningUÅ220-06-2018 04:00:16787196,754196,75199197196195
3790155Mikkel Pedersen23-6Næstved SkytteforeningUÅ120-06-2018 04:00:16786196,504196,50199199195193
3896240Celina Ravnsgaard Dejan21-343Hvidovre SkyttekredsUÅ220-06-2018 04:00:16786194,297196,50200196196194
3943401Sune Christensen13-363Broagerlands SkytteforeningUÅ220-06-2018 04:00:16785196,254196,25198196196195
4093421Mathias Armose Madsen6-26Kjellerup SkytteforeningUÅ220-06-2018 04:00:16785194,437196,25198196196195
4136104Chris Ahlers Bjerg5-27Stadil-Vedersø SkytteforeningUÅ220-06-2018 04:00:16785193,5012196,25198197195195
4243916Jan Jepsen Lund13-215Sparta IdrætsforeningUÅ220-06-2018 04:00:16784195,405196,00198196195195
43127751Patrick Jepsen6-33Skals SkytteforeningUÅ220-06-2018 04:00:16784195,009196,00197196196195
4492763Lars Søby Jensen10-127Brande SkytteforeningUÅ220-06-2018 04:00:16783195,754195,75197197196193
45124022Sandra Hintze23-3Ornebjerg SkytteforeningUÅ220-06-2018 04:00:16783194,297195,75199195195194
4646813Christian Hansen16-98Sødinge SkytteforeningUÅ220-06-2018 04:00:16781193,805195,25197195195194
4791839Jack Abrahamsen10-8Nr. Snede og Omegns SkytteforeningUÅ220-06-2018 04:00:16778193,176194,50197195194192
4861833Mathias Rosengaard Sørensen18-11Ølstykke SkytteforeningUÅ120-06-2018 04:00:16772193,004193,00198193192189
49130292Kristoffer Herse17-333Hvalsø SkytteforeningUÅ220-06-2018 04:00:16772193,004193,00196194193189
50126926Christian Oluf Kaspersen5-27Stadil-Vedersø SkytteforeningUÅ220-06-2018 04:00:16769192,254192,25193193192191
51107022Stinna Ramus9-907Skanderborg-Stilling SkytteforeningUÅ220-06-2018 04:00:16766191,504191,50194192191189
52113942Victor Schiøtt Mechta21-343Hvidovre SkyttekredsUÅ220-06-2018 04:00:16766190,676191,50193192192189
53130682Anders Grønnebæk11-20Holsted SkyttekredsUÅ220-06-2018 04:00:16763189,717190,75192191191189
5479555Anders R. Nielsen11-1Ribe SkyttekredsUÅ220-06-2018 04:00:16761190,254190,25193191190187
55129905Annika Andersen1-404Frederikshavn SkyttekredsUÅ220-06-2018 04:00:16759189,005189,75191190189189
56130996Susanne Blaabjerg10-8Nr. Snede og Omegns SkytteforeningUÅ220-06-2018 04:00:16757188,176189,25192191187187
57126411Tobias Einar Svop Ahlquist11-1Ribe SkyttekredsUÅ220-06-2018 04:00:16750187,504187,50191188186185
5830673Bjarne Fyhring6-62Aulum SkytteforeningUÅ220-06-2018 04:00:16745184,805186,25189187185184
5986505Gustav Frisendahl21-409Tårnby SkytteforeningUÅ220-06-2018 04:00:16739181,0010184,75188186183182
60130819Thea Kaysen21-343Hvidovre SkyttekredsUÅ220-06-2018 04:00:16726181,504181,50190184180172
61107833Nick Ingerslev6-61Møldrup SkytteforeningUÅ220-06-2018 04:00:16723180,754180,75185181180177
62130605Peter Emil Andersen5-10Videbæk SkytteforeningUÅ220-06-2018 04:00:16716178,005179,00184179177176
6339806Katrine Q Bondesen11-6Bramming SkytteforeningUÅ120-06-2018 04:00:16600200,003200,00200200200 
64104165Bjørn Bär13-343Grænseegnens SkytteforeningUÅ120-06-2018 04:00:16600200,003200,00200200200 
6541547Kristian B. Mikkelsen11-21Brørup SkyttekredsUÅ120-06-2018 04:00:16597199,003199,00199199199 
6651506Andreas Holgersen16-127Paarup SkytteforeningUÅ120-06-2018 04:00:16595198,333198,33200200195 
6776771Joachim Espersen17-373Ballerup SkytteforeningUÅ120-06-2018 04:00:16595198,333198,33199199197 
6896549Anders Søballe Vej9-907Skanderborg-Stilling SkytteforeningUÅ120-06-2018 04:00:16594198,003198,00199198197 
69119685Trine Jakobsen6-1Viborg SkytteforeningUÅ120-06-2018 04:00:16594198,003198,00199199196 
7093567Sara Hansen23-8Ravnsborg SkytteforeningUÅ120-06-2018 04:00:16593197,673197,67199199195 
71121919David Rønn1-501Aalborg SkyttekredsUÅ120-06-2018 04:00:16591197,003197,00198197196 
7282311Joakim Dahl-Nielsen17-373Ballerup SkytteforeningUÅ220-06-2018 04:00:16589196,333196,33199197193 
73129882Mette Clemmensen11-10Esbjerg SkyttekredsUÅ220-06-2018 04:00:16583194,333194,33197196190 
7434006Nanna Ebbesen10-114Billund-Vorbasse SkytteforeningUÅ120-06-2018 04:00:16582194,003194,00195194193 
75112905Claus Alling Dam6-93Haderup SkytteforeningUÅ220-06-2018 04:00:16581193,673193,67195194192 
7683162Valentin Røjel9-914Postens SkytteforeningUÅ220-06-2018 04:00:16578192,673192,67197193188 
7737283Thomas Hybholt5-10Videbæk SkytteforeningUÅ220-06-2018 04:00:16576192,003192,00194191191 
7882832Tina S.G. Christensen11-21Brørup SkyttekredsUÅ220-06-2018 04:00:16575191,673191,67193192190 
79122022Frederik Larsen11-21Brørup SkyttekredsUÅ220-06-2018 04:00:16574191,333191,33192191191 
80109628Agnese Salina6-12Arnborg IdrætsforeningUÅ220-06-2018 04:00:16571190,333190,33194191186 
8133163Nicklaes Nielsen16-140Vissenbjerg SkytteforeningUÅ220-06-2018 04:00:16568189,333189,33192191185 
82114090Anita Pedersen11-74Outrup SkytteforeningUÅ220-06-2018 04:00:16554184,673184,67189187178 
83131067Betina Block Nielsen11-74Outrup SkytteforeningUÅ220-06-2018 04:00:16550183,333183,33184183183 
84104491Marius Bendixen16-350Særslev SkytteforeningUÅ120-06-2018 04:00:16399199,502199,50200199  
85109714Marcus Juul Johansen10-456Vejle SkytteforeningUÅ220-06-2018 04:00:16397198,502198,50200197  
8621417Morten Christensen9-8Ry-Emborg SkytteforeningUÅ120-06-2018 04:00:16396198,002198,00198198  
87115728Theis Kofod Hounsgaard25-6NyVest Skytteforening UÅ120-06-2018 04:00:16396198,002198,00198198  
8897864Mathias Stigaard17-332Kirke Hyllinge SkytteforeningUÅ220-06-2018 04:00:16396198,002198,00198198  
8996351Louise Petersen17-332Kirke Hyllinge SkytteforeningUÅ220-06-2018 04:00:16396198,002198,00199197  
90102494John Lützen11-27Skytteforeningen VestUÅ220-06-2018 04:00:16395197,502197,50199196  
91114906Josefine J.E. Clausen23-6Næstved SkytteforeningUÅ120-06-2018 04:00:16395197,502197,50199196  
92104523Pernille Andersen10-207Fredericia SkytteforeningUÅ220-06-2018 04:00:16393196,502196,50197196  
9393897Patrick Sortkjær10-4Glud SkytteforeningUÅ220-06-2018 04:00:16392196,002196,00198194  
9483824Tone V. S. Larsen10-103Ammitsbøl SG&IUÅ120-06-2018 04:00:16392196,002196,00200192  
9546353Jonathan Juhl Pedersen16-55Lunde SG&IUÅ220-06-2018 04:00:16392196,002196,00197195  
9651371Louise Mortensen16-180Bullerup SkyttekredsUÅ120-06-2018 04:00:16391195,502195,50199192  
97110005Sarah Lynggaard Jeppesen10-207Fredericia SkytteforeningUÅ220-06-2018 04:00:16391195,502195,50196195  
98101416Mikkel Wallstrøm10-7Østbirk SkytteforeningUÅ220-06-2018 04:00:16390195,002195,00198192  
99122538Patrick Krøyer10-134Bredstrup-Pjedsted IFUÅ220-06-2018 04:00:16390195,002195,00195195  
10067796Anne Stautz Olsen21-394Skytteforeningen Pilen af 1927UÅ220-06-2018 04:00:16390195,002195,00196194  
101103890Hanna Houen Jensen1-513Vester Hassing Skf.UÅ120-06-2018 04:00:16390195,002195,00196194  
10260345Casper Christensen17-332Kirke Hyllinge SkytteforeningUÅ120-06-2018 04:00:16388194,002194,00197191  
10389816Steffen Koefoed25-6NyVest Skytteforening UÅ220-06-2018 04:00:16388194,002194,00194194  
10493997Jacob Jensen13-384Tinglev SkyttekredsUÅ220-06-2018 04:00:16387193,502193,50194193  
105115054Erika Nielsen23-7Frejlev-Vantore SkytteforeningUÅ220-06-2018 04:00:16387193,502193,50196191  
10611977Jonas Engberg Hansen1-548Vilsted Skf.UÅ220-06-2018 04:00:16387193,502193,50194193  
107119665Laura Løwe Poulsen10-207Fredericia SkytteforeningUÅ220-06-2018 04:00:16386193,002193,00194192  
10898041Anne-Sophie Ibsen10-207Fredericia SkytteforeningUÅ220-06-2018 04:00:16385192,502192,50197188  
109130343Anna Rose Frederiksen18-3Frederikssund IF 1864UÅ220-06-2018 04:00:16383191,502191,50194189  
110103942Thomas Simonsen10-7Østbirk SkytteforeningUÅ220-06-2018 04:00:16381190,502190,50193188  
111130366Joey Guldbrandsen11-72Helle SkytteforeningUÅ220-06-2018 04:00:16377188,502188,50189188  
112125337Kay G. Henningsen18-19Søborg SG&IUÅ220-06-2018 04:00:16376188,002188,00188188  
113101759Joakim Ipsen25-2Klemensker SkytteforeningUÅ220-06-2018 04:00:16375187,502187,50189186  
114128118Sanne Vang17-17Eggeslevmagle SG&IFUÅ220-06-2018 04:00:16374187,002187,00188186  
115124811Christian Hvidbjerg Mikkelsen1-229Bjergby SGI&UUÅ220-06-2018 04:00:16374187,002187,00188186  
116130291Tobias Herse17-333Hvalsø SkytteforeningUÅ220-06-2018 04:00:16372186,002186,00192180  
117117011Rebecca Ross10-6Klejs-Juelsminde SkytteforeningUÅ220-06-2018 04:00:16369184,502184,50185184  
11897660Mathias L. Grove6-33Skals SkytteforeningUÅ220-06-2018 04:00:16368184,002184,00184184  
119131233Sofie Amalie Arnum Aagaard6-33Skals SkytteforeningUÅ220-06-2018 04:00:16361180,502180,50181180  
120131069Karina Søgaard Jeppersen11-74Outrup SkytteforeningUÅ220-06-2018 04:00:16348174,002174,00181167  
12194500Maja Bjerregaard11-72Helle SkytteforeningUÅ120-06-2018 04:00:16200200,001200,00200   
12286498Kristian Iversen16-350Særslev SkytteforeningUÅ120-06-2018 04:00:16200200,001200,00200   
12381196Freja Bryld Pedersen16-130Højby SkytteforeningUÅ120-06-2018 04:00:16198198,001198,00198   
12461062Julie Jørgensen25-9Østerlars SkytteforeningUÅ120-06-2018 04:00:16198198,001198,00198   
12596845Frederik H. Andersen1-511Skf. KimbrerneUÅ120-06-2018 04:00:16198198,001198,00198   
12611721Tobias Engberg Hansen1-550Løgstør SportsskytteklubUÅ120-06-2018 04:00:16197197,001197,00197   
12782516Mads Lillelund9-907Skanderborg-Stilling SkytteforeningUÅ220-06-2018 04:00:16197197,001197,00197   
128113094Jannick H. Madsen16-127Paarup SkytteforeningUÅ120-06-2018 04:00:16197197,001197,00197   
129128502Alex Jensen16-83Rudkøbing SkyttekredsUÅ220-06-2018 04:00:16197197,001197,00197   
13027033Mathias Mikkelsen1-229Bjergby SGI&UUÅ220-06-2018 04:00:16196196,001196,00196   
13187175Mikkel Østergård Pedersen1-401Brønderslev SkytteforeningUÅ220-06-2018 04:00:16196196,001196,00196   
132103967Kasper Larsen6-26Kjellerup SkytteforeningUÅ220-06-2018 04:00:16195195,001195,00195   
133130553Tim D Frederiksen 9-940Samsø SkytteforeningUÅ220-06-2018 04:00:16195195,001195,00195   
13446513Erik Jensen16-111Ulbølle SG&IUÅ220-06-2018 04:00:16194194,001194,00194   
135103669Emil Agergaard Søllested16-130Højby SkytteforeningUÅ220-06-2018 04:00:16194194,001194,00194   
136106405Simon Christiansen17-321Greve SkytteforeningUÅ120-06-2018 04:00:16194194,001194,00194   
13794931Trine Nielsen23-12Tingsted SkytteforeningUÅ220-06-2018 04:00:16193193,001193,00193   
138116491Lisa Andersen1-404Frederikshavn SkyttekredsUÅ220-06-2018 04:00:16193193,001193,00193   
139106711Daniel S. Thomsen1-404Frederikshavn SkyttekredsUÅ220-06-2018 04:00:16191191,001191,00191   
140100030Carl Emil Hartvig6-26Kjellerup SkytteforeningUÅ220-06-2018 04:00:16191191,001191,00191   
14197838Søren Jeppesen10-414Taulov-Skærbæk IdrætsforeningUÅ220-06-2018 04:00:16190190,001190,00190   
142121507Benjamin Brandi Enager1-411Hjallerup SkytteforeningUÅ220-06-2018 04:00:16190190,001190,00190   
143104910Cecilie Handberg Kirk18-52Skyttelauget Kgs. LyngbyUÅ220-06-2018 04:00:16189189,001189,00189   
144123043Marcus Schrøder9-907Skanderborg-Stilling SkytteforeningUÅ220-06-2018 04:00:16187187,001187,00187   
145126985Johan Munthe-Brun23-30Ørslev SkytteforeningUÅ220-06-2018 04:00:16185185,001185,00185   
146130718Jack Jensen11-325Rødding SkytteforeningUÅ220-06-2018 04:00:16185185,001185,00185   
147128947Benedikte Jensen17-9Ringsted SkytteforeningUÅ220-06-2018 04:00:16185185,001185,00185   
148118641Pernille Rasmussen1-419Sæby og Omegns SkytteforeningUÅ220-06-2018 04:00:16184184,001184,00184   
149128924Nicolai Steen Jensen1-411Hjallerup SkytteforeningUÅ220-06-2018 04:00:16183183,001183,00183   
150131893Nanna Louise Schramm6-1Viborg SkytteforeningUÅ220-06-2018 04:00:16183183,001183,00183   
151130402Mia-Louise Pindstrup11-74Outrup SkytteforeningUÅ220-06-2018 04:00:16182182,001182,00182   
152130722Christa Larsen11-325Rødding SkytteforeningUÅ220-06-2018 04:00:16180180,001180,00180   
15388271Mia Meyer Jensen1-203Sjørring SkytteforeningUÅ120-06-2018 04:00:16180180,001180,00180   
15499573Jonas Andersen16-83Rudkøbing SkyttekredsUÅ220-06-2018 04:00:16175175,001175,00175   
155130661Renar Nona21-365Lyngby-Taarbæk SkytterneUÅ220-06-2018 04:00:16169169,001169,00169