Rangliste 012. 15 m Riffel Ung Åben

Kriterier:
Disciplin: Riffel, 15m
Klassegrupper: Ung Åben
Periode: Seneste 12 måneder
Antal resultater: 4

Opdateret: Rangliste findes ikke

PlaceringSkyttenrNavnForeningsnrForeningKlasseTSSum af 4 bedste resultaterGennemsnit for periodenAntal resultater i periodenGennemsnit af 4 bedste resultaterR1R2R3R4
198282Kristine Rødsgaard Christensen10-282Jelling fS SkydningUÅ123-09-2018 04:00:15800199,9416200,00200200200200
287091Tanja R. Wriedt23-6Næstved SkytteforeningUÅ123-09-2018 04:00:15800199,836200,00200200200200
395589Morten Jespersen17-9Ringsted SkytteforeningUÅ123-09-2018 04:00:15800199,7914200,00200200200200
4108184Bjørn Olsen6-20Taarup-Kvols-Løgstrup SkytteforeningUÅ123-09-2018 04:00:15800199,7713200,00200200200200
5108644Jeppe F. Larsen10-134Bredstrup-Pjedsted IFUÅ123-09-2018 04:00:15800199,605200,00200200200200
690858Lise Munter16-180Bullerup SkyttekredsUÅ123-09-2018 04:00:15800199,437200,00200200200200
780548Louise Bendix18-11Ølstykke SkytteforeningUÅ123-09-2018 04:00:15800199,388200,00200200200200
8103614Benjamin Graves17-409Nykøbing Sj. SkytteforeningUÅ123-09-2018 04:00:15800198,676200,00200200200200
9110474Mathias Nielsen Mex-Jørgensen21-393Skytteforeningen KrudttøndenUÅ123-09-2018 04:00:15800198,638200,00200200200200
1094411Mathias Nielsen17-3Korsør SkytteforeningUÅ123-09-2018 04:00:15799199,754199,75200200200199
1138516Carina Damkier Jørgensen11-72Helle SkytteforeningUÅ123-09-2018 04:00:15799199,205199,75200200200199
12120429Sandra Youden18-57Ferslev-Skibby SG&IUÅ123-09-2018 04:00:15799198,508199,75200200200199
1391753Peter Christiansen9-940Samsø SkytteforeningUÅ123-09-2018 04:00:15798199,504199,50200200199199
1475460Line Sørensen17-324Havdrup/Solrød SkytteforeningUÅ123-09-2018 04:00:15798199,336199,50200200199199
15101866Peter Erholt18-3Frederikssund IF 1864UÅ123-09-2018 04:00:15798199,007199,50200200199199
16103952Mads Jespersen17-9Ringsted SkytteforeningUÅ223-09-2018 04:00:15798198,3312199,50200200199199
1796491Mathias Søndergaard6-1Viborg SkytteforeningUÅ123-09-2018 04:00:15797199,254199,25200199199199
1892288Anders Danielsen23-35Stege Ndr. SkytteforeningUÅ123-09-2018 04:00:15796199,004199,00200199199198
1956352Line Gerner Malmborg23-14Holmegaard SkytteforeningUÅ123-09-2018 04:00:15796199,004199,00199199199199
2086901Frederik Kay10-282Jelling fS SkydningUÅ223-09-2018 04:00:15795197,638198,75199199199198
21111560Anders Røge23-6Næstved SkytteforeningUÅ123-09-2018 04:00:15794198,504198,50200199198197
2297391Jonas Kidmose5-27Stadil-Vedersø SkytteforeningUÅ223-09-2018 04:00:15794198,008198,50200198198198
23103478Rikke Christensen11-1Ribe SkyttekredsUÅ123-09-2018 04:00:15794198,006198,50199199198198
2432994Marc Pedersen10-8Nr. Snede og Omegns SkytteforeningUÅ123-09-2018 04:00:15793197,836198,25199198198198
25101228Philip Petersen23-8Ravnsborg SkytteforeningUÅ223-09-2018 04:00:15793197,676198,25199199198197
2653644Miriam K. Nielsen23-8Ravnsborg SkytteforeningUÅ123-09-2018 04:00:15793197,405198,25199198198198
2790319Jeannette Frost18-52Skyttelauget Kgs. LyngbyUÅ123-09-2018 04:00:15793197,119198,25199198198198
2884054Camilla Anna Kristiansen23-6Næstved SkytteforeningUÅ123-09-2018 04:00:15792198,004198,00199199198196
29104721Peter H. Nielsen23-40Kongsted SkytteforeningUÅ223-09-2018 04:00:15792197,006198,00199198198197
30116613Oliver Dall Hansen18-11Ølstykke SkytteforeningUÅ223-09-2018 04:00:15791195,9111197,75200198197196
3195179Tomas Møller Sørensen10-282Jelling fS SkydningUÅ223-09-2018 04:00:15790196,676197,50199198197196
3285786Sara Knudsen10-309Kolding-Bramdrup SkytteforeningUÅ223-09-2018 04:00:15789196,336197,25199197197196
3388866Matias Juellund1-501Aalborg SkyttekredsUÅ123-09-2018 04:00:15789196,147197,25198198197196
34112758Rudy T. Herikstad23-1Nykøbing F. SkytteforeningUÅ123-09-2018 04:00:15788196,388197,00198197197196
35107950Martin Nissen10-114Billund-Vorbasse SkytteforeningUÅ223-09-2018 04:00:15788196,1010197,00197197197197
36100147Kasper Pedersen17-148Høng SkytteforeningUÅ223-09-2018 04:00:15787196,754196,75199197196195
3790155Mikkel Pedersen23-6Næstved SkytteforeningUÅ123-09-2018 04:00:15786196,504196,50199199195193
3896240Celina Ravnsgaard Dejan21-343Hvidovre SkyttekredsUÅ223-09-2018 04:00:15786194,297196,50200196196194
3993421Mathias Armose Madsen6-26Kjellerup SkytteforeningUÅ223-09-2018 04:00:15785194,437196,25198196196195
4036104Chris Ahlers Bjerg5-27Stadil-Vedersø SkytteforeningUÅ223-09-2018 04:00:15785193,5012196,25198197195195
4143916Jan Jepsen Lund13-215Sparta IdrætsforeningUÅ223-09-2018 04:00:15784195,405196,00198196195195
42127751Patrick Jepsen6-33Skals SkytteforeningUÅ223-09-2018 04:00:15784195,009196,00197196196195
4392763Lars Søby Jensen10-127Brande SkytteforeningUÅ223-09-2018 04:00:15783195,754195,75197197196193
44124022Sandra Hintze23-3Ornebjerg SkytteforeningUÅ223-09-2018 04:00:15783194,297195,75199195195194
4546813Christian Hansen16-98Sødinge SkytteforeningUÅ223-09-2018 04:00:15781193,805195,25197195195194
4691839Jack Abrahamsen10-8Nr. Snede og Omegns SkytteforeningUÅ223-09-2018 04:00:15778193,176194,50197195194192
4761833Mathias Rosengaard Sørensen18-11Ølstykke SkytteforeningUÅ123-09-2018 04:00:15772193,004193,00198193192189
48130292Kristoffer Herse17-333Hvalsø SkytteforeningUÅ223-09-2018 04:00:15772193,004193,00196194193189
49126926Christian Oluf Kaspersen5-27Stadil-Vedersø SkytteforeningUÅ223-09-2018 04:00:15769192,254192,25193193192191
50107022Stinna Ramus9-907Skanderborg-Stilling SkytteforeningUÅ223-09-2018 04:00:15766191,504191,50194192191189
51113942Victor Schiøtt Mechta21-343Hvidovre SkyttekredsUÅ223-09-2018 04:00:15766190,676191,50193192192189
52130682Anders Grønnebæk11-20Holsted SkyttekredsUÅ223-09-2018 04:00:15763189,717190,75192191191189
5379555Anders R. Nielsen11-1Ribe SkyttekredsUÅ223-09-2018 04:00:15761190,254190,25193191190187
54129905Annika Andersen1-404Frederikshavn SkyttekredsUÅ223-09-2018 04:00:15759189,005189,75191190189189
55130996Susanne Blaabjerg10-8Nr. Snede og Omegns SkytteforeningUÅ223-09-2018 04:00:15757188,176189,25192191187187
56126411Tobias Einar Svop Ahlquist11-1Ribe SkyttekredsUÅ223-09-2018 04:00:15750187,504187,50191188186185
5730673Bjarne Fyhring6-62Aulum SkytteforeningUÅ223-09-2018 04:00:15745184,805186,25189187185184
5886505Gustav Frisendahl21-409Tårnby SkytteforeningUÅ223-09-2018 04:00:15733180,437183,25188183182180
59130819Thea Kaysen21-343Hvidovre SkyttekredsUÅ223-09-2018 04:00:15726181,504181,50190184180172
60107833Nick Ingerslev6-61Møldrup SkytteforeningUÅ223-09-2018 04:00:15723180,754180,75185181180177
61130605Peter Emil Andersen5-10Videbæk SkytteforeningUÅ223-09-2018 04:00:15716178,005179,00184179177176
6239806Katrine Q Bondesen11-6Bramming SkytteforeningUÅ123-09-2018 04:00:15600200,003200,00200200200 
63104165Bjørn Bär13-343Grænseegnens SkytteforeningUÅ123-09-2018 04:00:15600200,003200,00200200200 
6441547Kristian B. Mikkelsen11-21Brørup SkyttekredsUÅ123-09-2018 04:00:15597199,003199,00199199199 
6551506Andreas Holgersen16-127Paarup SkytteforeningUÅ123-09-2018 04:00:15595198,333198,33200200195 
6676771Joachim Espersen17-373Ballerup SkytteforeningUÅ123-09-2018 04:00:15595198,333198,33199199197 
6796549Anders Søballe Vej9-907Skanderborg-Stilling SkytteforeningUÅ123-09-2018 04:00:15594198,003198,00199198197 
68119685Trine Jakobsen6-1Viborg SkytteforeningUÅ123-09-2018 04:00:15594198,003198,00199199196 
6993567Sara Hansen23-8Ravnsborg SkytteforeningUÅ123-09-2018 04:00:15593197,673197,67199199195 
70121919David Rønn1-501Aalborg SkyttekredsUÅ123-09-2018 04:00:15591197,003197,00198197196 
7143401Sune Christensen13-363Broagerlands SkytteforeningUÅ223-09-2018 04:00:15590196,673196,67198196196 
7282311Joakim Dahl-Nielsen17-373Ballerup SkytteforeningUÅ223-09-2018 04:00:15589196,333196,33199197193 
73129882Mette Clemmensen11-10Esbjerg SkyttekredsUÅ223-09-2018 04:00:15583194,333194,33197196190 
7434006Nanna Ebbesen10-114Billund-Vorbasse SkytteforeningUÅ123-09-2018 04:00:15582194,003194,00195194193 
75112905Claus Alling Dam6-93Haderup SkytteforeningUÅ223-09-2018 04:00:15581193,673193,67195194192 
7683162Valentin Røjel9-914Postens SkytteforeningUÅ223-09-2018 04:00:15578192,673192,67197193188 
7737283Thomas Hybholt5-10Videbæk SkytteforeningUÅ223-09-2018 04:00:15576192,003192,00194191191 
7882832Tina S.G. Christensen11-21Brørup SkyttekredsUÅ223-09-2018 04:00:15575191,673191,67193192190 
79122022Frederik Larsen11-21Brørup SkyttekredsUÅ223-09-2018 04:00:15574191,333191,33192191191 
80109628Agnese Salina6-12Arnborg IdrætsforeningUÅ223-09-2018 04:00:15571190,333190,33194191186 
8133163Nicklaes Nielsen16-140Vissenbjerg SkytteforeningUÅ223-09-2018 04:00:15568189,333189,33192191185 
82114090Anita Pedersen11-74Outrup SkytteforeningUÅ223-09-2018 04:00:15554184,673184,67189187178 
83131067Betina Block Nielsen11-74Outrup SkytteforeningUÅ223-09-2018 04:00:15550183,333183,33184183183 
84104491Marius Bendixen16-350Særslev SkytteforeningUÅ123-09-2018 04:00:15399199,502199,50200199  
85109714Marcus Juul Johansen10-456Vejle SkytteforeningUÅ223-09-2018 04:00:15397198,502198,50200197  
8621417Morten Christensen9-8Ry-Emborg SkytteforeningUÅ123-09-2018 04:00:15396198,002198,00198198  
87115728Theis Kofod Hounsgaard25-6NyVest Skytteforening UÅ123-09-2018 04:00:15396198,002198,00198198  
8897864Mathias Stigaard17-332Kirke Hyllinge SkytteforeningUÅ223-09-2018 04:00:15396198,002198,00198198  
8996351Louise Petersen17-332Kirke Hyllinge SkytteforeningUÅ223-09-2018 04:00:15396198,002198,00199197  
90102494John Lützen11-27Skytteforeningen VestUÅ223-09-2018 04:00:15395197,502197,50199196  
91114906Josefine J.E. Clausen23-6Næstved SkytteforeningUÅ123-09-2018 04:00:15395197,502197,50199196  
92104523Pernille Andersen10-207Fredericia SkytteforeningUÅ223-09-2018 04:00:15393196,502196,50197196  
9393897Patrick Sortkjær10-4Glud SkytteforeningUÅ223-09-2018 04:00:15392196,002196,00198194  
9483824Tone V. S. Larsen10-103Ammitsbøl SG&IUÅ123-09-2018 04:00:15392196,002196,00200192  
9546353Jonathan Juhl Pedersen16-55Lunde SG&IUÅ223-09-2018 04:00:15392196,002196,00197195  
9651371Louise Mortensen16-180Bullerup SkyttekredsUÅ123-09-2018 04:00:15391195,502195,50199192  
97110005Sarah Lynggaard Jeppesen10-207Fredericia SkytteforeningUÅ223-09-2018 04:00:15391195,502195,50196195  
98101416Mikkel Wallstrøm10-7Østbirk SkytteforeningUÅ223-09-2018 04:00:15390195,002195,00198192  
99122538Patrick Krøyer10-134Bredstrup-Pjedsted IFUÅ223-09-2018 04:00:15390195,002195,00195195  
10067796Anne Stautz Olsen21-394Skytteforeningen Pilen af 1927UÅ223-09-2018 04:00:15390195,002195,00196194  
101103890Hanna Houen Jensen1-513Vester Hassing Skf.UÅ123-09-2018 04:00:15390195,002195,00196194  
10260345Casper Christensen17-332Kirke Hyllinge SkytteforeningUÅ123-09-2018 04:00:15388194,002194,00197191  
10389816Steffen Koefoed25-6NyVest Skytteforening UÅ223-09-2018 04:00:15388194,002194,00194194  
10493997Jacob Jensen13-384Tinglev SkyttekredsUÅ223-09-2018 04:00:15387193,502193,50194193  
105115054Erika Nielsen23-7Frejlev-Vantore SkytteforeningUÅ223-09-2018 04:00:15387193,502193,50196191  
10611977Jonas Engberg Hansen1-548Vilsted Skf.UÅ223-09-2018 04:00:15387193,502193,50194193  
107119665Laura Løwe Poulsen10-207Fredericia SkytteforeningUÅ223-09-2018 04:00:15386193,002193,00194192  
10898041Anne-Sophie Ibsen10-207Fredericia SkytteforeningUÅ223-09-2018 04:00:15385192,502192,50197188  
109130343Anna Rose Frederiksen18-3Frederikssund IF 1864UÅ223-09-2018 04:00:15383191,502191,50194189  
110103942Thomas Simonsen10-7Østbirk SkytteforeningUÅ223-09-2018 04:00:15381190,502190,50193188  
111130366Joey Guldbrandsen11-72Helle SkytteforeningUÅ223-09-2018 04:00:15377188,502188,50189188  
112125337Kay G. Henningsen18-19Søborg SG&IUÅ223-09-2018 04:00:15376188,002188,00188188  
113101759Joakim Ipsen25-2Klemensker SkytteforeningUÅ223-09-2018 04:00:15375187,502187,50189186  
114128118Sanne Vang17-17Eggeslevmagle SG&IFUÅ223-09-2018 04:00:15374187,002187,00188186  
115124811Christian Hvidbjerg Mikkelsen1-229Bjergby SGI&UUÅ223-09-2018 04:00:15374187,002187,00188186  
116130291Tobias Herse17-333Hvalsø SkytteforeningUÅ223-09-2018 04:00:15372186,002186,00192180  
117117011Rebecca Ross10-6Klejs-Juelsminde SkytteforeningUÅ223-09-2018 04:00:15369184,502184,50185184  
11897660Mathias L. Grove6-33Skals SkytteforeningUÅ223-09-2018 04:00:15368184,002184,00184184  
119131233Sofie Amalie Arnum Aagaard6-33Skals SkytteforeningUÅ223-09-2018 04:00:15361180,502180,50181180  
120131069Karina Søgaard Jeppersen11-74Outrup SkytteforeningUÅ223-09-2018 04:00:15348174,002174,00181167  
12194500Maja Bjerregaard11-72Helle SkytteforeningUÅ123-09-2018 04:00:15200200,001200,00200   
12286498Kristian Iversen16-350Særslev SkytteforeningUÅ123-09-2018 04:00:15200200,001200,00200   
12381196Freja Bryld Pedersen16-130Højby SkytteforeningUÅ123-09-2018 04:00:15198198,001198,00198   
12461062Julie Jørgensen25-9Østerlars SkytteforeningUÅ123-09-2018 04:00:15198198,001198,00198   
12596845Frederik H. Andersen1-511Skf. KimbrerneUÅ123-09-2018 04:00:15198198,001198,00198   
12611721Tobias Engberg Hansen1-550Løgstør SportsskytteklubUÅ123-09-2018 04:00:15197197,001197,00197   
12782516Mads Lillelund9-907Skanderborg-Stilling SkytteforeningUÅ223-09-2018 04:00:15197197,001197,00197   
128113094Jannick H. Madsen16-127Paarup SkytteforeningUÅ123-09-2018 04:00:15197197,001197,00197   
129128502Alex Jensen16-83Rudkøbing SkyttekredsUÅ223-09-2018 04:00:15197197,001197,00197   
13027033Mathias Mikkelsen1-229Bjergby SGI&UUÅ223-09-2018 04:00:15196196,001196,00196   
13187175Mikkel Østergård Pedersen1-401Brønderslev SkytteforeningUÅ223-09-2018 04:00:15196196,001196,00196   
132103967Kasper Larsen6-26Kjellerup SkytteforeningUÅ223-09-2018 04:00:15195195,001195,00195   
133130553Tim D Frederiksen 9-940Samsø SkytteforeningUÅ223-09-2018 04:00:15195195,001195,00195   
13446513Erik Jensen16-111Ulbølle SG&IUÅ223-09-2018 04:00:15194194,001194,00194   
135103669Emil Agergaard Søllested16-130Højby SkytteforeningUÅ223-09-2018 04:00:15194194,001194,00194   
136106405Simon Christiansen17-321Greve SkytteforeningUÅ123-09-2018 04:00:15194194,001194,00194   
13794931Trine Nielsen23-12Tingsted SkytteforeningUÅ223-09-2018 04:00:15193193,001193,00193   
138116491Lisa Andersen1-404Frederikshavn SkyttekredsUÅ223-09-2018 04:00:15193193,001193,00193   
139106711Daniel S. Thomsen1-404Frederikshavn SkyttekredsUÅ223-09-2018 04:00:15191191,001191,00191   
140100030Carl Emil Hartvig6-26Kjellerup SkytteforeningUÅ223-09-2018 04:00:15191191,001191,00191   
14197838Søren Jeppesen10-414Taulov-Skærbæk IdrætsforeningUÅ223-09-2018 04:00:15190190,001190,00190   
142121507Benjamin Brandi Enager1-411Hjallerup SkytteforeningUÅ223-09-2018 04:00:15190190,001190,00190   
143104910Cecilie Handberg Kirk18-52Skyttelauget Kgs. LyngbyUÅ223-09-2018 04:00:15189189,001189,00189   
144123043Marcus Schrøder9-907Skanderborg-Stilling SkytteforeningUÅ223-09-2018 04:00:15187187,001187,00187   
145126985Johan Munthe-Brun23-30Ørslev SkytteforeningUÅ223-09-2018 04:00:15185185,001185,00185   
146130718Jack Jensen11-325Rødding SkytteforeningUÅ223-09-2018 04:00:15185185,001185,00185   
147128947Benedikte Jensen17-9Ringsted SkytteforeningUÅ223-09-2018 04:00:15185185,001185,00185   
148118641Pernille Rasmussen1-419Sæby og Omegns SkytteforeningUÅ223-09-2018 04:00:15184184,001184,00184   
149128924Nicolai Steen Jensen1-411Hjallerup SkytteforeningUÅ223-09-2018 04:00:15183183,001183,00183   
150131893Nanna Louise Schramm6-1Viborg SkytteforeningUÅ223-09-2018 04:00:15183183,001183,00183   
151130402Mia-Louise Pindstrup11-74Outrup SkytteforeningUÅ223-09-2018 04:00:15182182,001182,00182   
152130722Christa Larsen11-325Rødding SkytteforeningUÅ223-09-2018 04:00:15180180,001180,00180   
15388271Mia Meyer Jensen1-203Sjørring SkytteforeningUÅ123-09-2018 04:00:15180180,001180,00180   
15499573Jonas Andersen16-83Rudkøbing SkyttekredsUÅ223-09-2018 04:00:15175175,001175,00175   
155130661Renar Nona21-365Lyngby-Taarbæk SkytterneUÅ223-09-2018 04:00:15169169,001169,00169