Rangliste 001. 15 m Luftriffel BØRN

Kriterier:
Disciplin: Luftriffel, 15m
Klassegrupper: Børn
Periode: Seneste 12 måneder
Antal resultater: 4

Opdateret: Rangliste findes ikke

PlaceringSkyttenrNavnForeningsnrForeningKlasseTSSum af 4 bedste resultaterGennemsnit for periodenAntal resultater i periodenGennemsnit af 4 bedste resultaterR1R2R3R4
1121413Mette Pettersson18-8Jørlunde SkytteforeningBK113-12-2018 04:00:01200200,001200,00200   
2127008Annika Toft18-3Frederikssund IF 1864BK113-12-2018 04:00:01200200,001200,00200   
3124277Asbjørn Bjerregaard18-3Frederikssund IF 1864BK113-12-2018 04:00:01200200,001200,00200   
4128926Sander Klitsgaard Andersen18-3Frederikssund IF 1864BK213-12-2018 04:00:01200200,001200,00200   
5118779Kasper Illum Andersen18-3Frederikssund IF 1864BK113-12-2018 04:00:01200200,001200,00200   
6112084Dicte Møller18-3Frederikssund IF 1864BK113-12-2018 04:00:01200200,001200,00200   
7126455Andreas Skeldal Winther18-3Frederikssund IF 1864BK113-12-2018 04:00:01200200,001200,00200   
8120507Lars Illum Andersen18-3Frederikssund IF 1864BK113-12-2018 04:00:01200200,001200,00200   
9114370Carl-Emil Asmussen18-3Frederikssund IF 1864BK213-12-2018 04:00:01199199,001199,00199   
10120510Mads Illum Andersen18-3Frederikssund IF 1864BK213-12-2018 04:00:01199199,001199,00199   
11119054Johannes Christian Falk18-8Jørlunde SkytteforeningBK213-12-2018 04:00:01199199,001199,00199   
12129119Liam Harrig18-3Frederikssund IF 1864BK213-12-2018 04:00:01199199,001199,00199   
13126280Nanna Bentien18-11Ølstykke SkytteforeningBK113-12-2018 04:00:01199199,001199,00199   
14124369Laura Bentien18-11Ølstykke SkytteforeningBK213-12-2018 04:00:01198198,001198,00198   
15113751William Dyhr Andreasen18-8Jørlunde SkytteforeningBK113-12-2018 04:00:01198198,001198,00198   
16125473David Bjørn Karlsson18-3Frederikssund IF 1864BK313-12-2018 04:00:01196196,001196,00196   
1780902Sara Aaslev Nørager Bay18-7Stenløse SkytteforeningBK213-12-2018 04:00:01196196,001196,00196   
18130364Marcus Brandt Kristensen18-3Frederikssund IF 1864BK213-12-2018 04:00:01195195,001195,00195   
19125305Camilla Pettersson18-8Jørlunde SkytteforeningBK113-12-2018 04:00:01195195,001195,00195   
20126084Tobias Lund18-11Ølstykke SkytteforeningBK213-12-2018 04:00:01193193,001193,00193   
21130518Silas Jensen18-11Ølstykke SkytteforeningBK213-12-2018 04:00:01193193,001193,00193   
22129721Catharina Bjerreskov18-7Stenløse SkytteforeningBK213-12-2018 04:00:01192192,001192,00192   
2380903Ida Aaslev Nørager Bay18-7Stenløse SkytteforeningBK213-12-2018 04:00:01192192,001192,00192   
24126716Mads Bossen Tryk18-7Stenløse SkytteforeningBK213-12-2018 04:00:01182182,001182,00182